Guild Wars 2 zorganizuje Festival of the Four Winds w przyszłym tygodniu

300e2mtx newcolors

Jeśli z niecierpliwością patrzyliście w kalendarz i zastanawialiście się, czy w Tyrii zorganizowany zostanie w tym roku Festival of the Four Winds to uspokajam – tak, impreza się odbędzie. Deweloperzy z ArenaNet poinformowali, że 30 lipca w Guild Wars 2 rozpocznie się wspomniane wydarzenie. W zeszłym roku zostało wskrzeszone po czterech latach nieobecności, ale w tym roku również się odbędzie.

Czego możemy się spodziewać? Skakania po straganach, aby wdrapać się na szczyt Labyrinthine Cliffs, zróżnicowanych sprzedawców (pohandlujemy) oraz mniejszych atrakcji, które przyciągnąć mają wszystkich odwiedzających. Crown Pavilion ponownie zostanie otwarty, a do tego pojawią się nowe wyzwania, jak i powrócą stare. Nie zabraknie pojedynków, czy aktywności znanych z zeszłego roku. Deweloperzy napomknęli przy tym, że mają dla nas kilka niespodzianek.

Wydarzenie rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Więcej informacji na jego temat powinniśmy otrzymać wkrótce. Będziecie uczestniczyli w Festival of the Four Winds, czy już przenieśliście się do Final Fantasy XIV?:)

Zobacz także

5 komentarzy