Guild Wars 2 został naprawiony. Możecie wracać do grania!

Dodany przez guru około 4 lata temu
7 4534
Guild Wars 2 został naprawiony. Możecie wracać do grania!

Koniec płaczu, koniec narzekań, koniec problemów. 

Guild Wars 2 został naprawiony. Po niemal 30-godzinnej przerwie (maintenance trwał od wczorajszego południa) udało się usunąć tajemniczy błąd i przywrócić GW2 do „normalnego” stanu. Czyli takiego, w którym nie straciliśmy progressu ostatnich dni. 

Wszystko powinno już hulać, aczkolwiek jeśli znajdziemy u siebie jakieś brakujące przedmioty, to powinniśmy czym prędzej poinformować o tym Support ArenaNet. Oni to sprawdzą i w miarę możliwości pomogą. 

"Przepraszamy za frustrację i niedogodności związane z tym incydentem. Szukamy sposobów na zrekompensowanie tych przestojów dla naszej społeczności graczy" - pewnie szykują się też jakieś prezenty:)


Przypominam, że cała ta „drama” dotyczyła niespodziewanego roll-backu, który nawiedził wszystkich europejskich graczy GW2. Po wczorajszym resecie serwerów stan gry – ni z gruchy, ni z pietruchy – został cofnięty do początku weekendu. 

Ludzie stracili levele, złoto, dropy, achievementy czy nawet płatną walutę. Było sporo nerwów, ale koniec końców wszystko dobrze się skończyło. 

Amen. 


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube