Harry Potter: Hogwarts Mystery to jedno wielkie Pay2Win!

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
21 11484
Harry Potter: Hogwarts Mystery to jedno wielkie Pay2Win!

Na początek chcielibyśmy przeprosić… Black Desert i Runes of Magic. Tamtejsze (rzekome) Pay-To-Win to pikuś w porównaniu do tego, co zafundowali nam twórcy Harry’ego Pottera: Hogwarts Mystery. 

Ta mobilna „sieciówka”, która wystartowała zaledwie półtora tygodnia temu, przekroczyła wszelkie granice absurdu. 

W Hogwarts Mystery istnieją punkty energii (z symbolem błyskawicy), które – jak łatwo się domyślić – spadają wraz z kolejnymi czynnościami. Standardowy pakiet wystarcza na… 15-20 minut zabawy (czasami nawet mniej). Potem musimy poczekać, aż energia się odnowi (jeden punkt co cztery minuty), albo zakupić klejnoty odnawiające ten surowiec. 

Jak policzył jeden z niemieckich YouTuberów, żeby nieprzerwanie zagrać w Hogwarts Mystery przez głupią godzinę (!!!), potrzebujemy wydać między 43 a 51 euro. 

German YouTube channel "Ultralativ" did a little math to determine how much money you'd need to spend to play a single hour of Hogwarts Mystery uninterrupted. The answer? Between 43 and 51€ (or between $51 and $61 USD).

Wydać kilkaset złotych, żeby pobawić się w mobilnego Harry’ego Pottera trochę dłużej. Definicja Pay2Win weszła właśnie na nowy poziom absurdu!

Sami więc widzicie, że bez zapasu gotówki nie macie co zaczynać gry w Hogwarts Mystery. Chyba że jesteście masochistami i po 15 minut zabawy, poczekacie kilka godzin na odnowienie energii. 


21 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube