Hashashin najpierw dla konsolowych graczy Black Desert Online

Blackdesertonline 3205403b

Guru pisał Wam już o najnowszej postaci, która trafi do Black Desert. Hashashin (czyli w sumie assassin) już niedługo trafi do gry, ale co ciekawe, najpierw zawita na konsole. Będzie to pierwsza, czasowo ekskluzywna klasa postaci dla tej platformy. Zadebiutuje tam już 22 lipca.

Dlaczego Hashashin pojawi się na konsolach najpierw? Kakao Games tłumaczy, że debiut klasy Guardian został opóźniony na konsolach, dlatego deweloperzy chcą, aby gracze PlayStation 4 oraz Xbox One otrzymali zadośćuczynienie. Z tego powodu otrzymają jako pierwsi Hashashina, który będzie teleportował się, atakował z zaskoczenia oraz machał swoją szablą Shamshir.

Zanim Hashashin w ogóle pojawi się w Black Desert, Kakao Games w swoim stylu udostępnia możliwość wcześniejszego stworzenia postaci. Warto, bowiem w nagrodę otrzymamy kupon na powiększenie miejsca w ekwipunku, Black Cloaked Cat pet, Secret Book of Old Moon oraz Blessed Message Scroll.

Kiedy PC-towcy dostaną Hashashina? Jeszcze nie wiadomo, ale klasa ta zawitała do centrum testowego, więc jego debiut powinien nastąpić niedługo po premierze konsolowej.

Zobacz także

14 komentarzy