Hearthstone dostanie nową klasę! Gotowi na Death Knighta?

Dodany przez PefriX ponad rok temu
0 1585
Hearthstone dostanie nową klasę! Gotowi na Death Knighta?

Król Lisz powraca do Hearthstone, prowadząc armię nieumarłych oraz nową klasę rycerza śmierci w ataku na Srebrną Lunę! Krwawe elfy nie poddadzą się bez walki. Łakną boju tak samo mocno jak magii Słonecznej Studni, z której czerpią swoją moc. Trup ściele się gęsto, armia rycerzy śmierci rośnie w siłę, a Pochód Króla Lisza zaczyna się na dobre.

Pochód Króla Lisza zadebiutuje na całym świecie 6 grudnia i przyniesie ze sobą 145 nowych kart! Rycerz śmierci to nowa klasa w Hearthstone, obecna przy premierze najnowszego dodatku. Rycerze śmierci dowodzą nieumarłymi dzięki nowej mocy specjalnej: Szarży ghula. Za 2 kryształy many możecie przywołać Ghula 1/1 z Szarżą, który ginie na końcu tury. 

Pełni on dwojakie zadanie, ponieważ gdy ginie przyjazny stronnik, rycerz śmierci otrzymuje Trupa. Dzięki nim jego karty staną się jeszcze potężniejsze. Rycerz śmierci to potężna i wszechstronna klasa czerpiąca moc z 3 run: Krwi, Lodu i Przekleństwa. Wybrane runy definiują które karty rycerz śmierci może umieścić w swojej talii.

Król Lisz prowadzi Plagę nieumarłych, która stanowi jednocześnie nowy rodzaj stronnika w Hearthstone: tak, chodzi o Nieumarłych! W Pochodzie Króla Lisza Nieumarli będą pojawiać się wśród kart neutralnych oraz u klas sprzymierzonych z Królem Liszem. Wiele kart dobrze współgra z Nieumarłymi, korzystając z efektu „gdy przyjazny Nieumarły zginął po twojej ostatniej turze”, który aktywuje się w ostatniej turze przeciwnika lub wcześniej w trakcie waszej aktualnej tury.

W Pochodzie Króla Lisza niektórzy stronnicy będą mieli dwa typy. W przypadku Nieumarłych, może on reprezentować czym byli przed śmiercią. Zmiana czeka również istniejących stronników oraz tych dodanych w tym rozszerzeniu. Jeśli chodzi o nowe słowa kluczowe:

  • Niektórzy Nieumarli posiadają słowo klucz Odrodzenie, które od teraz będzie stałym elementem rozgrywki. Gdy Odrodzony stronnik ginie po raz pierwszy, zostanie przywołany ponownie z 1 pkt. zdrowia. To słowo doskonale oddaje działanie Nieumarłych oraz pozwala szybko zwiększyć liczbę Trupów.
  • Krwawe elfy zyskują więcej mocy ze Słonecznej Studni, gdy skutecznie odpierają ataki Plagi. Karty z Manomanią stają się potężniejsze, gdy osiągacie odpowiedni poziom many. Nie trzeba jej wydawać, wystarczy, że macie do niej dostęp. 

Zalogujcie się do Hearthstone, by zacząć przygotowania do Pochodu Króla Lisza i zdobądźcie legendarne zaklęcie Słoneczna Studnia! Słoneczna Studnia to pierwsze neutralne zaklęcie do zdobycia. 

Blizzard wspomniał również o specjalnych kartach. Specjalne karty to nowa ozdobna cecha (podobnie jak złote lub diamentowe). Tego typu karty posiadają większe ilustracje i będą wprowadzone wraz z aktualizacją 25.0. W Pochodzie Króla Lisza specjalne karty będą posiadać zimne ilustracje w odcieniach sepii, przywołujące na myśl panowanie Króla Lisza nad Nieumarłymi i lodem. 

Styl ilustracji specjalnych kart z każdego rozszerzenia będzie odpowiadać jego tematyce. Ramki specjalnych kart mogą się z czasem zmienić. Oznacza to, że zdobyte w przyszłości specjalne karty mogą wyglądać zupełnie inaczej. Specjalne karty nie mogą zostać stworzone ani odczarowane, można je zdobyć jedynie w pakietach lub specjalnych akcjach.

Więcej informacji o dodatku oraz nowej klasie znajdziecie tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube