Hearthstone szykuje się do Pochodu Króla Lisza

Dodany przez PefriX ponad rok temu
0 987
Hearthstone szykuje się do Pochodu Króla Lisza

Aktualizacja 25.0 jest już dostępna w Hearthstone i mobilizuje armię w przygotowaniach do Pochodu Króla Lisza, najnowszego rozszerzenia, które pojawi się 6 grudnia. Nowy dodatek zawiera 145 zupełnie nowych kart, w tym nową klasę rycerza śmierci, stronników Nieumarłych i podwójnego typu, nowe słowo klucz Manomania i wiele więcej. 

Przeżyjcie niezapomnianą przygodę z dumnym księciem Arthasem Menethilem, który porzuca Światłość, by stać się Królem Liszem – pierwszym rycerzem śmierci w Hearthstone! Prolog pokaże Wam potęgę rycerza śmierci – poznacie w nim nową moc specjalną i trzy runy: Krwi, Lodu i Przekleństwa. Ukończcie prolog rycerza śmierci, by odblokować nową klasę i natychmiast otrzymać 32 darmowe karty rycerza śmierci, które zostaną dodane do zestawu bazowego. Całość dostępna będzie 6 grudnia.

Aby uczcić premierę Pochodu Króla Lisza, odbędzie się specjalne wydarzenie premierowe, wykorzystujące nowy system wydarzeń. Od 6 do 20 grudnia możecie wykonywać codzienne zadania wydarzenia, by zdobywać PD wydarzenia na powiązanej z nim specjalnej ścieżce nagród! Ukończcie całą, by zdobyć 6 kart specjalnych (po 2 kopie każdej z 3 kart nielegendarnych), pakiet Pochód Króla Lisza i specjalny rewers kart.

Bójka z szablonami talii powraca w Pochodzie Króla Lisza! Wybierzcie jedną z 11 klas w Hearthstone i grajcie, korzystając z gotowej do akcji talii standardowej. To nie wszystko! Jeśli wybierzecie rycerza śmierci, zagracie losowo jedną z trzech talii – każda z nich wykorzystuje inną runę.

Począwszy od aktualizacji 25.0, jeśli odbierzecie kartę, której nie można odczarować, ale macie już jej kopię niższej jakości (którą można odczarować), pojawi się propozycja wymiany kopii karty niższej jakości. Karta ta zostanie zastąpiona inną, losową kartą tego samego poziomu rzadkości z tego samego zestawu.

Przypominam, że Ostrze Mrozu zrobi się głodne 6 grudnia.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube