Hi-Rez Expo również przybierze formę cyfrowej imprezy

Maxresdefault

[Informacja prasowa]

Hi-Rez jakiś czas temu opublikowało komunikat, że Hi-Rez Expo, w tym m.in. Mistrzostwa Świata SMITE i Paladins, powrócą w styczniu do Cobb Energy Centre w Atlancie.

Niestety od tego czasu wszystko na świecie się pozmieniało w sposób, którego nikt nie przewidział. W ciągu ostatnich miesięcy uważnie obserwowano rozwój pandemii COVID-19 i po przemyśleniu całej sprawy z ciężkim sercem podjęto decyzję o organizacji tegorocznych Mistrzostw Świata SMITE i Paladins, podobnie jak tradycyjnych komunikatów Hi-Rez, w formacie bardziej bezpiecznym – cyfrowo w studiu nadawczym.

„Bardzo jesteśmy przygnębieni tym, że nie będziemy mogli się z wami spotkać osobiście, ale takie są okoliczności, na które nie mamy wpływu. Tegoroczne zgromadzenie społeczności Hi-Rez odbędzie się w formie cyfrowej i liczymy, że całe tony nowej zawartości pozwolą nam zbliżyć się w sieci.”

Sezon e-sportowy 2020 nadal znajdzie swój finał w Mistrzostwach Świata SMITE i Paladins! Mistrzostwa Świata SMITE odbędą się, jak planowano, w styczniu, a ponieważ wszystko odbywać się będzie w formacie cyfrowym, będzie można dodać do tego wydarzenia kilka nowych elementów. Aby dołączyć do tego wydarzenia, oglądajcie Hi-Rez w dniach 4-10 stycznia na twitch.tv/smitegame.

Mistrzostwa Świata Paladins zostaną przeniesione na osobny termin i jako wydarzenie niezależne, tylko dla Paladins, odbędą się w dniach 3-6 grudnia. Twórcy zapraszają na cały weekend poświęcony wyłącznie e-sportom Paladins – ze szczególnym uwzględnieniem społeczności Paladins –  na twitch.tv/paladinsgame.

7 stycznia 2021 r. przeprowadzona zostanie pierwsza Prezentację Hi-Rez w historii. To zupełnie nowe wydarzenie trwające cały dzień poświęcone Wam, społeczności, oraz wszystkiemu, co się wydarzy w Hi-Rez w 2021 roku!

Oczekujcie SENSACYJNYCH komunikatów dotyczących wszystkich gier w dorocznym Hi-Rez Presents. Zobaczycie zapowiedzi tego, co się pojawi w nowych sezonach SMITE, Paladins i Rogue Company. Twórcy opowiedzą szczegółowo o nowych mapach, nowych czempionach, bogach, agentach i nie tylko.

Nie można też zapomnieć o 7. dorocznym Konkursie Cosplayowym Hi-Rez Expo! Konkurs trwa dalej w formacie online – więc jeśli chcecie go wygrać, dalej pracujcie nad swoimi kreacjami i przysyłajcie filmy, na których będzie można je zobaczyć!

W nadchodzących tygodniach i miesiącach wraz ze zbliżaniem się pierwszej w historii całkowicie cyfrowej imprezy dla fanów, Hi-Rez będzie miało dla Was wiele nowych komunikatów.

Zobacz także

0 komentarzy