Hildryn zadebiutuje w Warframe już w przyszłym tygodniu!

1548261658147590000

Digital Extremes już informowało o nowej zbroi, która pojawi się w Warframe. Jest nią Hildryn, która opierać się ma na mechanice osłon i zadebiutuje w grze już w przyszłym tygodniu. Co ma ją wyróżniać spośród tłumu?

Brak systemu energii.

Tak, Hildryn nie będzie wykorzystywała tego zasobu, aby móc korzystać ze swoich umiejętności. Zamiast tego użyje osłon (shields), aby ranić wrogów zdolnościami. Dodatkowo przybędzie na pole bitwy z własnym Archwing gunem.

Co zaś się tyczy jej umiejętności, Hildryn będzie mogła kraść osłony oraz armor przeciwnikom. Do tego dojdzie opcja ładowania tarczy sobie oraz sojusznikom. Ze swojego Balefire może strzelać energetycznymi rakietami, a w pewnym momencie ten nowy frame zmienić się będzie mógł w „helikopter”.

Nie żartuję, Hildryn przetransformuje się w śmigłowiec, wzniesie się w powietrze i wygeneruje pole energetyczne, które będzie tym większe, czym bliżej znajdzie się ona ziemi. Przeciwnicy znajdujący się w nim będą otrzymywali spore obrażenia, a do tego zostaną zawieszeni powietrzu.

Nowa zbroja zadebiutuje wraz ze zmianami w systemie walki w zwarciu oraz debiutem dwuręcznej broni o nazwie Tatsu. Konkretnej daty nie podano – wiemy jedynie, że wszystko otrzymamy  w nadchodzącym tygodniu.

Zobacz także

15 komentarzy