Historyczny wyczyn. Po 13 latach ktoś wbił 100 lvl w naszym Kal Online!

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
9 27003
Historyczny wyczyn. Po 13 latach ktoś wbił 100 lvl w naszym Kal Online!

Gracz o nicku „EspartA” dokonał czegoś absolutnie wyjątkowego. Wymagało to od niego wytrwałości, siły psychicznej, ale też ogromnego samozaparcia. 

Otóż jest to pierwsza osoba w anglojęzycznym Kal Online, od momentu premiery gry w 2005 roku, która osiągnęła 100 lvl w grze

Kal Online to największy grindownik pośród grindowników, gdzie już po kilku godzinach mamy dosyć expienia (wiem, bo wielokrotnie próbówałem to przetrwać, niestety bez skutku). Grind z Black Desert to przy Kal Online pikuś. Już podczas mid-game niektóre mobki dają nam setne części procenta. Nawet nie chce wiedzieć, ile potworków musiał zabić „EspartA”, aby zdobyć 100 lvl. Sto, dwieście, pięćset tysięcy? Pewnie coś koło tego. 

Mamy tylko nadzieję, że wydawca Kal Online, firma GameAgit, nagrodzi naszego bohatera jakimś pakietem upominków. Chociaż za taki wyczyn należałoby się miejsce w grze w formie jakiejś tablicy lub NPC. 

Ważne: w Korei Południowej 100 lvl został wbity dwa lata temu, ale to tylko dlatego, że tamtejsza wersja wystartowała wcześniej od naszej. Ponadto Azjaci mają jakby więcej cierpliwości to grindu niż my:)

PS Dzięki za informację druidboy!


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube