Horda czy Przymierze? Kto jest bliższy waszemu sercu?

Wowc

Chyba w żadnym innym MMORPG-u, rywalizacja pomiędzy dwoma przeciwnymi frakcjami nie jest tak wyraźna, jak w World of Warcraft.

„Wojna” pomiędzy Przymierzem („For The Alliance”) i Hordą („For The Horde”) już dawno wyszła poza ramy wirtualnego Azeroth. Obserwujemy ją na forach, Facebookach, nawet na konwentach poświęconych WoW-owi. Oczywiście cały czas mówimy o zdrowej rywalizacji, czasami lekkich uszczypliwościach. Nikt nikogo nie bije tylko dlatego, że sympatyzuje z wrogą frakcją:)

A jak to jest z wami? 

Na portalu MMORPG.org.pl znajdziemy troszeczkę więcej (56%) fanów Hordy niż Przymierza, aczkolwiek entuzjaści Ludzi, Night Elfów czy Draenei też cieszą się sporą popularnością (44%). 

WoW jest jednak na tyle intrygującym tytułem, że tak naprawdę nie możemy powiedzieć, która ze stron jest w 100% dobra albo w 100% zła. Przyjęło się, że Horda to ci „bad boys”, a Przymierze „good buys”, ale tak naprawdę każda frakcja ma swoje racje. Wszystko tak naprawdę zależy od naszej ideologii. Dla niektórych rozwiązania przyjęte przez Przymierze będą bliższe sercu, dla innych już niekoniecznie. 

I może dlatego cała „batalia” jest taka interesująca? 

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety. 

Zobacz także

41 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz