Imperium rzymskie w World of Warships: Legends

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
0 552
Imperium rzymskie w World of Warships: Legends

Wargaming przedstawia nowości w majowej aktualizacji do World of Warships: Legends. Panazjatycki niszczyciel VIII poziomu czeka na graczy jako nagroda w trwającej 4 tygodnie i składającej się z 80 kamieni milowych kampanii „Eastern Horizons”. Co więcej, w grze pojawi się epickie wydarzenie związane z Imperium rzymskim, wraz z tematycznymi okrętami, kamuflażami i nowym przebraniem. 

Aktualizacja wprowadzi także japońskie lekkie krążowniki w pełnym dostępie oraz nowy darmowy projekt do zbadania w Biurze. Do gry trafia też nowa waluta wydarzenia w postaci denarów, którą kapitanowie mogą wymienić na przedmioty kosmetyczne, kamuflaże, a także przebranie gladiatora dla dowódcy oraz włoski pancernik Centurion. 

Ponadto, gracze otrzymają też szanse zdobycia nowego włoskiego krążownika VI poziomu Francesco Ferruccio, dostępnego w losowych skrzyniach. Legendarny włoski ciężki krążownik Venezia X poziomu również zarzuca kotwicę w Biurze. 

Majową aktualizację Legends zamykają dwa nowe sezony bitew rankingowych oraz dwa sezony Potyczek, które charakteryzują się unikalnymi zasadami. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube