Jak zacząć grać w Elder Scrolls Online? KONKURS

Dffyxkmxoaazaoq

Chcecie zacząć waszą przygodę w Elder Scrolls Online, ale nie wiecie co i jak?

Przed wami seria naszych poradników, która została przygotowana przy współpracy z Cenegą. Cały materiał został zrealizowany przez Zetriga.

Wprowadzi ona was w tajniki tego wspaniałego MMORPG i pozwoli zorientować się co nieco w rozgrywce.

Pierwszy z naszych poradników pomoże wam w obraniu właściwej drogi w świecie starych zwojów. Jaką klasę wybrać? Jaka rasa jest najlepsza? Wszystko dowiecie się w materiale poniżej.

W kolejnym odcinku poradnika zapoznamy się z podstawowymi elementami gry. Poznacie system walki, zasady eksploracji, proces levelowania, drzewko umiejętności oraz bardzo ważnym elemencie, który musicie opanować do perfekcji Animation Cancelling.

Przyszła pora na to, co wszyscy lubią najbardziej. Crafting, profesje i handel. Czyli bardzo istotne rzeczy w świecie tamriel.

Chcielibyście zostać wampirami? Nie wiecie co i jak? W tym odcinków się o tym dowiecie i poznacie slabe, jak i mocne strony wampirów.

To ostatni odcinek z serii naszych poradników, w nim poznacie najważniejszy element gier RPG, eksploracje. Zetrig wam przedstawi opcje, które ESO oferuje.

Mam nadzieję, że poradniki wam się przydadzą i sobie poradzicie w świecie The Elder Scrolls Online. Playliste z wszystkimi filmikami, znajdziecie tutaj.

Przy okazji chciałbym przypomnieć o aktualnie trwającym darmowym okresie grania, trwa on jeszcze przez 8 dni, więc wbijajcie TUTAJ i wykorzystajcie dobrze nabytą przez was nową wiedzę.

To nie koniec wrażeń! Przygotowaliśmy też wspólnie z wydawcą drobny konkurs, w którym wygrać możecie 2x 3000 koron do wykorzystania in-game. Wystarczy zrobić screenshot swojej postaci w dwóch tajnych lokalizacjach przygotowanych przez Zetriga oraz wrzucić je jako komentarz do posta na Facebooku. Dwie najszybsze osoby dostaną prezent.

Zobacz także

26 komentarzy