Jeszcze WildStar nie umarł, póki eventy żyją

Dodany przez PefriX prawie 6 lat temu
6 3748
Jeszcze WildStar nie umarł, póki eventy żyją

Pewnie wszyscy już słyszeliście, że NCsoft podjął decyzję o zamknięciu Carbine Studios oraz WildStar. Ten MMORPG nie będzie dalej rozwijany i w ciągu kilku miesięcy serwery zostaną oficjalnie zamknięte. Nie wiadomo jednak kiedy, bowiem do tej pory nikt nie podał oficjalnej daty.

Plotkowało się, że gra utrzymana zostanie do końca tego roku. Ekipa Carbine Studios potwierdziła bowiem, że zaplanowane na rok 2018 wydarzenia zostaną przeprowadzone. Nawet teraz w WildStar możecie wziąć udział w Boss Hunter Challenge, który właśnie trwa w najlepsze. Dalej na tapecie mamy Shade’s Eve oraz Winterfest. Wychodziło zatem na to, że serwery gry podziałają przynajmniej do końca roku.

Deweloperzy zapewnili jednak, że te eventy zwyczajnie się odbędą. Najnowszy post na forum rzuca nieco światła na całość. Nikt bowiem nie powiedział, że te wydarzenia zorganizowane zostaną w standardowym dla siebie czasie. Okazuje się, że prawdopodobnie eventy zostaną przyśpieszone. Twórcy mają już konkretne daty porozpisywane, a same wydarzenia są aktualnie testowane.

To miłe, że gracze WildStar będą mogli pożegnać się z grą oraz do samego końca będzie im dane uczestniczyć w specjalnych eventach, które w tym MMORPG-u były dobrze zrealizowane. Szkoda jednak, że wszystko wskazuje na to, że całość zostanie przyśpieszona.

Z drugiej strony, czy robi to komukolwiek jakąś różnicę? WildStar i tak jest już martwy, więc kilka tygodni więcej działania serwerów raczej niczego nie zmieni. Pozostaje zatem czekać na podanie oficjalnej daty.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube