Jeszcze żadna gra MMORPG nie była tak wysoko oceniana jak Final Fantasy XIV

Ff1

Aż trudno uwierzyć, że gierka, która zaliczyła najgorszy start w historii Massively Multiplayer Online Role Playing Gams (pierwsza wersja z 2010 roku była totalnym crapem i została anulowana), jest teraz najlepiej ocenianym tytułem i niejako ambasadorem nas wszystkich. 

Dzięki dodatkowi Shadobringers, FFXIV stało się popularniejsze i lepsze… dużo lepsze. Najlepiej widać to po ocenach gry. 

Na Steamie Final Fantasy XIV ma 96% pozytywnych (ostatnich) recenzji. Żadna inna gra z rodziny MMORPG nie może się pochwalić takim wynikiem.

Final Fantasy XIV: Shadowbringers to również jedyny przedstawiciel MMO, który znalazł się na liście „BEST VIDEO GAMES OF THE DECADE (2010-19)” opublikowanej wczoraj przez Metacritic (ranking zawiera najlepiej oceniane tytuły po 2010 roku). 

Jeśli to nie świadczy o wyjątkowości FFXIV, to nie wiemy co...

Final Fantasy XIV jest grą P2P, co oznacza, że potrzebujemy podstawki, dodatków, ale również miesięcznego abonamentu, aby kontynuować naszą przygodę z tym światem. 


Istnieje jednak darmowy trial (TUTAJ), który pozwala bawić się do 35 lvl. To naprawdę sporo (porównując do innych gier). Można zakosztować trochę świata, kilku dungeonów, a także innych atrakcji. 

Zobacz także

31 komentarzy