Jutro nasz rodak wbije 999 level. Może zmieni zdanie i ostatecznie pokaże, co znajduje się za Banuta Door?


4 miesiące temu
10876

Prawdopodobnie jutro – jeśli wierzyć oficjalnemu fanpage’owi Dev onici i Moonzina – nasz najlepszy Polak awansuje na 999 level i będzie mógł przekroczyć owiane wielką tajemnicą drzwi na Banucie.

Przekroczyć pewnie przekroczy, ale czy pokaże to całemu światu? Z tym może być problem, bo doskonale wiemy, co nasi rodacy powiedzieli w ostatnich wywiadach (tutaj i tutaj). Głównie dlatego wylały się na nich hektolitry hejtu. Czy zasłużenie? Nie mnie oceniać - ja tylko zadawałem pytania:)

Postanowiliśmy z Kharskiem (TOP1 w Tibii) i Moonzinnem (TOP3), że nic nikomu nie pokażemy ani nie powiemy […] Ustaliliśmy, że trzymamy to wszystko w tajemnicy. Kropka.

Przed poprzednim wywiadem chcieliśmy wprowadzić ciut dramaturgii, ale po tym wszystkim Dev doszedł do ostatecznego wniosku, że nie warto ujawniać tajemnicy dla tej garstki wiernych fanów (bardzo ich teraz przeprasza). A hejterami się nie przejmujemy...

Jedyna nadzieja w tym, że Dev onica – dosłownie w ostatniej chwili – zmieni zdanie i jednak ujawni całemu światu najbardziej skrywaną tajemnicę Tibii. Przecież tysiące osób, które na co dzień zupełnie nie interesują się Tibią, czekają na ten moment. Z czystej nieprzymuszonej ciekawości.  

Wszystkiego dowiemy się już niebawem. Albo będzie święto, albo będzie stypa.

Komentarze 81
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy kiedykolwiek skasowałeś (przypadkowo lub nie) swoją główną postać w MMORPG?Teksty Ico arrow down