Jutro nasz rodak wbije 999 level. Może zmieni zdanie i ostatecznie pokaże, co znajduje się za Banuta Door?

Gate999

Prawdopodobnie jutro – jeśli wierzyć oficjalnemu fanpage’owi Dev onici i Moonzina – nasz najlepszy Polak awansuje na 999 level i będzie mógł przekroczyć owiane wielką tajemnicą drzwi na Banucie.

Przekroczyć pewnie przekroczy, ale czy pokaże to całemu światu? Z tym może być problem, bo doskonale wiemy, co nasi rodacy powiedzieli w ostatnich wywiadach (tutaj i tutaj). Głównie dlatego wylały się na nich hektolitry hejtu. Czy zasłużenie? Nie mnie oceniać - ja tylko zadawałem pytania:)

Postanowiliśmy z Kharskiem (TOP1 w Tibii) i Moonzinnem (TOP3), że nic nikomu nie pokażemy ani nie powiemy […] Ustaliliśmy, że trzymamy to wszystko w tajemnicy. Kropka.

Przed poprzednim wywiadem chcieliśmy wprowadzić ciut dramaturgii, ale po tym wszystkim Dev doszedł do ostatecznego wniosku, że nie warto ujawniać tajemnicy dla tej garstki wiernych fanów (bardzo ich teraz przeprasza). A hejterami się nie przejmujemy...

Jedyna nadzieja w tym, że Dev onica – dosłownie w ostatniej chwili – zmieni zdanie i jednak ujawni całemu światu najbardziej skrywaną tajemnicę Tibii. Przecież tysiące osób, które na co dzień zupełnie nie interesują się Tibią, czekają na ten moment. Z czystej nieprzymuszonej ciekawości.  

Wszystkiego dowiemy się już niebawem. Albo będzie święto, albo będzie stypa.

81 komentarzy