Jutro o 3:00 startuje Arcane, czyli serial League of Legends od Netflix

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
7 3481

Arcane to pierwszy serial Netflixa, którego premierowa wspólna transmisja odbędzie się wyłącznie na Twitchu. Kiedy dokładnie? 7 listopada o 3:00 CET.

O samym Arcane pewnie słyszeliście – ciężko było nie słyszeć, skoro Riot Games oraz Netflix organizują taką kampanię marketingową. Crossovery z różnymi grami, debiut produkcji Riot Games na Epic Games Store, bus jeżdżący między innymi z Jankosem po Polsce (rozpiska poniżej), a także masa innych atrakcji.

Twórcy League of Legends potwierdzili przykładowo, że nawiązali oficjalną współpracę z Rihanną, a dotyczyć ona ma jej kosmetycznej marki Fenty Beauty. Jak będzie to wyglądało? Nie wiadomo, ale marka ma wnieść piękno oraz zróżnicowanie do świata Runeterra, więc wszystkiego można się spodziewać.

Wracając jednak do samego Arcane, globalna premiera pierwszego serialu telewizyjnego Riot, odbędzie się globalnie na Netflixie w niedzielę 7 listopada o 3:00 CET. Otrzymamy wtedy jedynie trzy odcinki w ramach pierwszego aktu. Akt drugi pojawi się 13 listopada, natomiast trzeci - 20 listopada. Każdy z trzech aktów to 3 odcinki, w sumie będzie ich zatem 9.

Gracze, którzy włączą transmisję globalnej premiery Arcane na Twitchu i Arcane.com, będę mieli szansę na otrzymanie dropów Twitcha zawierających ekskluzywne przedmioty do odebrania z poziomu różnych gier Riot.

Na premierowe oglądanie zapraszam tutaj lub później na Netflix. Serial przecież nie zając – nie ucieknie! W ogóle planujecie Arcane oglądać?


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube