Już chyba wiemy, czym jest Return of the Lich King… Wyciekły pierwsze zdjęcia!

Lich

Dodatkiem do WoW-a? Chcielibyście. Zgodnie z oczekiwaniami „Return of the Lich King” UPDATE: w Europie i USA będzie chyba obowiązywać nazwa Knights of the Frozen Throne albo Knights of the Frozen Crown - to na 99,99999% kolejne rozszerzenie do Hearthstone. Świadczą o tym dzisiejsze dowody przedstawione przez chińskich „hakerów”, którzy przypadkowo lub nie (przypadki nie istnieją – pamiętajcie) dogrzebali się do nieopublikowanej jeszcze strony HS.

Porobili screenshoty, skopiowali pliki, a potem wrzucili wszystko na Reddita.

Nie ma już chyba wątpliwości, że w środku lata przyjdzie nam zakosztować trochę zimy. Otrzymamy content ściśle związany z Królem Liszem. Najbardziej wyczekiwaną nowością jest jednak coś innego. Chyba wiadomo co. Fani Blizzardowej karcianki z utęsknieniem wypatrują nowej klasy Death Knighta. Oby wasze marzenie się spełniło. 

No cóż, teraz pozostało nam już tylko czekać na oficjalną zapowiedź Return of the Lich King/Knights of the Frozen Throne. Pierwsze konkrety powinny się pojawić w ciągu kilkunastu godzin. Po (nie)kontrolowanym wycieku Blizzard będzie musiał jakoś zareagować. 

Zobacz także

10 komentarzy