Już niedługo Warframe zabierze nas na Wenus

Dodany przez PefriX około 4 lata temu
4 4044
Już niedługo Warframe zabierze nas na Wenus

Zbliżają się piąte urodziny Warframe – ale ten czas leci, prawda? Z tej okazji Digital Extremes planuje ugościć graczy po królewsku. Ogłosili bowiem następną, otwartą lokację, która pojawi się w grze. Szykujcie swoje frame’y, bowiem ruszamy na Wenus!

Wenus jest planetą kontrolowaną przez Corpus. W dodatku charakteryzuje się wysokimi temperaturami na powierzchni. Jest tak gorąco, że aby można było spokojnie tam egzystować, w powietrzu umieszczono specjalne lodowce. Corpus kontroluje ich zrzut, bowiem za pomocą rozbijania ich o ziemię, schładzają temperaturę. Są nawet specjalne wieże do regulacji ciepła – wszystko sobie przemyśleli.

Nie wiadomo, jak powyższa rewelacja wpłynie na rozgrywkę w Warframe, ale potwierdzono już burze mrozu. Do tego wiemy, że na Wenus nie ma cyklu dnia i nocy, bowiem słońce świeci tam cały czas, na całej powierzchni. Jeśli zaś chodzi o dostępną przestrzeń dla graczy, to będzie ona niemal dwukrotnie większa od poprzedniej. Sam krajobraz ma być zdecydowanie ciekawszy, a i podróżowanie o wiele bardziej zróżnicowanie – czeka nas sporo wspinaczek w górę i w dół.

Nie zabraknie również mnóstwa akcji, która koncentrować ma się przede wszystkim w bazie Corpusu. Pojawi się i nowa frakcja, Solaris United, odpowiadająca za prace techniczne, naprawcze i kontroli sprawności urządzeń temperaturowych na Wenus. Oczywiście, będą oni na usługach naszych przeciwników, ale nie z własnej woli – zmuszono ich do pomagania im.

Kiedy? Na pewno jeszcze w tym roku. Czekacie?


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube