Już za kilka dni Aion otrzyma aktualizację 5.8

Slider update 5 8

Na rychłe przybycie wielkiego pakietu nowości, związanego z aktualizacją 6.0 do europejskiego Aiona nie ma co liczyć. Niemniej już za kilka dni, 7 lutego, otrzymamy łakocie związane z patchem 5.8, więc na nudę nikt nie powinien narzekać.

„Wpływy Ereshkigal stale rosną, a Elyosi i Asmodianie wracają do Twierdzy Bogów, aby zastać ją zaklętą w szronie i lodzie – dochodzi do zaciętej bitwy.”

Szczegółów nie znamy, bowiem Gameforge bawi się z graczami w kotka i myszkę, zdradzając kolejne informacje z wielką tajemniczością. Wiemy natomiast, że aktualizacja 5.8 przyniesie do Aion odnowioną Twierdzę Bogów. Prócz niej otrzymamy dwie, nowe instancje: Świętą Wieżę i Schronienie Mirasch.

Twierdza Bogów znajduje się w Rdzeniu Reshanty i jest terenem PvP. Gracze mogą liczyć na nagrody za walkę o nią. Święta Wieża to strefa PvE dla maksymalnie 6 graczy. Minimalny poziom do podjęcia tego wyzwania ustawiony został na 66. Schronienie Mirasch z kolei to instancja solowa, czyli dla pojedynczego bohatera (poziom minimum 66). Co ciekawe, ten dungeon dostępny będzie dla tej frakcji, której uda się podbić Twierdzę Bogów.

Prócz tych nowości, wiemy, że aktualizacja 5.8 wprowadzi nowy slot na stygmaty. Zainteresowani powrotem do Aiona?

Zobacz także

5 komentarzy