Klany wracają do Smite, a wraz z nimi pojawia się Stranger Things

Maxresdefault

Hi-Rez nie będzie gorsze od Epic Games i również zaserwuje swojej boskiej grze MOBA crossovery. Widziano już tam Wojownicze Żółwie Ninja, widziano Avatara, więc pora na… Stranger Things!

Stranger Things zawita do Smite w ramach nowego battle passa.  W jego ramach otrzymamy garść skórek, ale również mapę Upside Down. Nie ma jeszcze oficjalnej informacji od Hi-Rez, ale pojawiła się lista łakoci:

  • The Demogorgon Bakasura
  • Eleven Scylla
  • Starcourt Eleven Scylla
  • The Mind Flayer Sylvanus
  • Hopper Apollo
  • Hopper, P.I. Apollo

Odpowiedni trailer znajdziecie na dole. Cóż jednak poza tym? Klany wracają do Smite! W zeszłym roku, z gry tymczasowo usunięte zostały klany, gdyż wywoływały liczne problemy z wydajnością w systemach technologicznych gry. W ostatnich miesiącach wydajność Smite podobno została znacząco poprawiona, a więc pora na powrót tego, co zabrano. Niemniej nie wszystko od razu.

W pierwszym teście uruchomione zostaną jedynie najbardziej podstawowe funkcje klanów. Po włączeniu klanów Hi-Rez będzie ściśle monitorować wydajność i stabilność gry, a jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, ponownie je wyłączą. Docelowym założeniem jest ich przywrócenie na stałe, a także ich rozwój.

Na ten moment zmniejszono liczbę członków z 1000 do 300 dla wszystkich klanów. System poziomów klanów został usunięty wraz z punktami honoru oraz sklepem. W zamian za to do Smite wracają premie polecenia znajomego. Można je znaleźć w sekcji klanów w kliencie.

Zobacz także

3 komentarzy