Kłopoty Diablo Immortal? Łączenie serwerów i transfer postaci

Dodany przez guru ponad rok temu
12 4973
Kłopoty Diablo Immortal? Łączenie serwerów i transfer postaci

Czyżby “hitowe” Diablo Immortal przeżywało kryzys? Niewykluczone, ale nie wyciągajmy jeszcze pochopnych wniosków.

Być może Blizzard robi porządki i chce po prostu ustabilizować populację graczy. Dlatego za dwa tygodnie połączy ze sobą wiele światów, choć – i to ciekawostka – w tej grupie nie ma europejskich serwerów.

Zmiana ta została wprowadzona, aby można było łatwiej znaleźć innych graczy do zabawy, niezależnie od serwera, na którym się gra. Poniżej znajduje się pełna lista wszystkich łączonych serwerów

To nie wszystko. Blizzard uruchomił także oczekiwaną od bardzo dawną funkcję transferu postaci.

Każdy nowy i obecny gracz otrzyma jeden darmowy transfer do wykorzystania (bez terminu ważności). Za każdy następny trzeba będzie jednak zapłacić 15 euro.

  • Wasz pierwszy transfer będzie bezpłatny i nie traci ważności. Kolejne będą kosztować 15 EUR każdy i zostaną zachowane na koncie do czasu ich wykorzystania.
  • Postacie muszą mieć poziom 30 lub wyższy, aby kwalifikować się do transferu.
  • Transfer postaci potrwa kilka minut. Nie będziecie mogli zalogować się na swoje konto, dopóki proces transferu postaci nie zostanie zakończony.
  • Po transferze postaci musi minąć 30 dni, zanim postać będzie można przenieść na inny serwer.
  • Kiedy postać jest przenoszona na inny serwer, konto, do którego jest przypisana, pozostaje niezmienione.
  • Po przeniesieniu postaci wszystkie przedmioty zostaną zachowane. Wyjątkiem są wszelkie posiadane przedmioty, które można sprzedać na Bazarze – po transferze nie będą już dostępne do wystawienia

Co jeszcze zmieniło się w Diablo Immortal? Do gry weszło 36 nowych legendarnych przedmiotów, nastąpił balans postaci, a doświadczenie zdobywane w podziemiach zostało znacząco zwiększone.

Wszystkie szczegóły TUTAJ.


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube