Knockout City trafi do Game Passa na premierę

O Knockout City obszerniej pisałem Wam tutaj. Jest to nowa gra sieciowa od Electronic Arts, która tym razem spróbuje zainteresować graczy wariacją na temat gry w zbijaka. W ramach zabawy będziemy próbowali trafić przeciwnika piłką, aby wyeliminować go z meczu.

Zadanie nie będzie łatwe, mimo automatycznego namierzania wrogów. Będziemy musieli robić zmyłki, podawać piłkę towarzyszom, a do tego odpowiednio rzucać – w innym przypadku „pocisk” zostanie przechwycony i wykorzystany przeciwko nam. To wszystko urozmaicone zostanie o różne tryby, możliwość zmiany gracza w piłkę, czy same piłki z odmiennymi efektami.

Na początku, po premierze, Knockout City dostępne będzie przez ograniczony czas za darmo (Free-to-Play). Po okresie próbnym trzeba będzie zapłacić 20 dolarów, aby móc kontynuować zabawę. W grze dostępne będą przedmioty kosmetyczne do kupienia za realne pieniądze lub odblokowania poprzez zwykłe granie.

Jeśli jednak nie chcecie kupować Knockout City, a gra Was interesuje, to warto pomyśleć o Game Passie (o ile jeszcze go nie macie). Gra debiutuje 21 maja i już na swoją premierę dostępna będzie w ramach tejże usługi oraz EA Play (dzięki ich integracji).

Sama gra podobno przyciągnęła sporo uwagi. Betę pobrano ponad milion razy. Produkcja dostępna będzie na Origin, Steam oraz Epic Games Store, no i oczywiście Xbox Game Pass. Knockout City wspierać będzie cross-platformowość.

Zobacz także

1 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz