Kolejne opóźnienie sezonów w New World

Dodany przez PefriX ponad rok temu
10 1946
Kolejne opóźnienie sezonów w New World

Po prostu Amazon.

Guru kilka dni temu informował, że New World opóźnia wprowadzenie sezonów. Oficjalnie nowa forma prowadzenia i rozwijania tego MMORPG-a miała zadebiutować 28 marca, ale coś nie poszło po myśli Amazon. Nie podano dokładnego powodu przesunięcia daty, ale zapewniono, że chodzi o chęć dostarczenia aktualizacji bez żadnych problemów.

Kolejnym terminem premiery sezonów w New World miał być 30 marca. Tutaj znowu przesunięcie na 31 marca. Jednak i w tym przypadku zmieniono czas wydania aktualizacji na 2 kwietnia. To już koniec, pomyślicie? A skądże!

Obecnym, proponowanym terminem jest 4 kwietnia. Proponowanym, bo Amazon zastrzega sobie możliwość kolejnego przesunięcia. Dlatego nie oczekujcie, że we wtorek zawitacie do nowego świata w New World. Jeśli tak się stanie, to potraktujcie to, jako niespodziankę lub prezent.

Przyznam, że zabawnie się to obserwuje, ale z drugiej strony, jeśli dzięki tym przesunięciom aktualizacja nie narobi szkód grze, to warto poczekać. W końcu historia New World pokazuje, że kilka niedopatrzeń ze strony Amazon może rzutować na ogromne problemy.


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube