Kolejny dodatek do Warframe, Angels of the Zariman zadebiutuje 27 kwietnia!

Dodany przez Sildu 6 miesięcy temu
3 1693
Kolejny dodatek do Warframe, Angels of the Zariman zadebiutuje 27 kwietnia!

Warframe to jedna z najlepszy i najpopularniejszych gier F2P. Gra w niego ciągle dużo osób, a twórcy serwują nam ciągle nowe dodatki nieprzerwanie od paru lat.

Najnowszy Angels of the Zariman, ma być bezpośrednią kontynuacją poprzedniego dodatku The New War. Poznaliśmy datę premiery i więcej szczegółów na jego temat.

Anioły Zarimana zadebiutują 27 kwietnia na wszystkich platformach. Ma być to kontynuacja fabuły znanej nam z Nowej Wojny, więc będziecie musieli najpierw skończyć ją, aby dotrzeć do nowej zawartości.

Udacie się w ciemną Pustkę Zarimana i odkryjecie nowe lokalizacje, takie jak centrum Chryzalit, poznacie nowe postacie i wejdziecie w posiadanie własnego mieszkania Dormizon, które można w pełni modyfikować do waszych potrzeb. Trzy nowe Nieskończone Misje, czyli przygody dla czterech graczy

Do gry trafi 49. Warframe, Gyre. Wykorzystuje ona energetyczny styl, zwiększając swoje szanse na zadanie obrażeń krytycznych, rosnącą wraz z każdym efektem Statusu Elektryczności nałożonego na przeciwnika.

Warframe jest dostępny w polskiej wersji językowej i zagracie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube