Koniec z nudnymi questami w New World! Mniej „zabij 5 wilków” więcej fabuły i mechanik!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
11 5896
Koniec z nudnymi questami w New World! Mniej „zabij 5 wilków” więcej fabuły i mechanik!

New World ma dla graczy wspaniałą wiadomość. Amazon podobno wzięło na warsztat questy, które były słabą stroną tego MMO i przerobiło praktycznie wszystko. Będzie zdecydowanie mniej zadań typu „zabij 5 wilków i przynieś 10 futer”, a więcej fabularnych misji z mechanikami.

Amazon podkreśla, że zadania są podstawą narracji w New World. Dzięki nim będziemy poznawać świat, zdobywać doświadczenie i ważne przedmioty, a także ulepszać sprzęt i rozwijać postacie. Ten aspekt będzie cały czas rozwijany, a w marcu do wersji alfa gry wprowadzono pierwszą, dużą aktualizację questów.

Zadania w wielu strefach zostały zrestrukturyzowane pod kątem fabularnym. Ponadto w wielu przypadkach zastąpiono ogólne cele ze zdobywaniem łupów nowymi interaktywnymi przedmiotami dostosowanymi do konkretnego zadania. Usprawniono również ścieżkę postępu, aby gracz miał wrażenie uczestniczenia w epickiej przygodzie, gdzie zaczyna na plaży, awansuje w rangach frakcji, a ostatecznie walczy dzierżąc legendarne bronie.

Wszystkie istniejące zadania otrzymały zaktualizowane dialogi, aby ulepszyć charakterystykę postaci NPC i poprawić wytyczne. Amazon dodał również angielską narrację na początkowym etapie gry, aby pomóc ożywić wiele postaci, z którymi spotykają się gracze. Narracja w innych językach jest w przygotowaniu. Kto wie, może i w języku polskim?

Wprowadzono również znaczące wątki fabularne z unikalnymi celami w nowych regionach: Ebonscale Reach i Cuchnącej Wodzie, w których gracze będą musieli ukończyć zadania fabularne w późnej fazie gry, aby pokonać potężnych wrogów, takich jak Królowa Syren i Cesarzowa. Amazon podaje również, że dodali nowe zadania zaczynające się od 40. poziomu, które pozwolą graczom tworzyć i zdobywać rzadkie zestawy zbroi i legendarne uzbrojenie.

Na ten moment to by było na tyle.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube