Koniec ze scrollami, buff do reputacji i kolejne łączenie serwerów w World of Warcraft

119282

Pora na kolejny pakiet nowości i zmian związanych z World of Warcraft. Na pierwszy ogień idzie buff do reputacji, który powraca do gry. Impressive Influence to specjalne wzmocnienie dla wszystkich graczy, które dostępne będzie przez cały wrzesień.

W jego ramach otrzymacie 100% więcej reputacji dla wszystkich frakcji w dodatku Legion oraz Battle for Azeroth. Dotyczy to również tych z aktualizacji 8.3, czyli Uldum Accord oraz Rajani. To wyjątkowa sytuacja, pozwalająca na nadrobienie braków przed wyjściem Shadowlands.

Do tego dochodzi również kilka drobnostek. Gem dający bonus (5%) do zdobywanych punktów doświadczenia w najnowszym dodatku będzie zapewniał 5% premii do prędkości pływania. Poza tym w Shadowlands nie będą dostępne scrolle z buffami (Battle Shout, Intellect and Fortitude). Jeśli zatem będziecie chcieli mieć odpowiednie wzmocnienie, trzeba będzie zabrać konkretną klasę do dungeonu (Warriora, Maga lub Priesta).

Na koniec dalsze łączenie serwerów w World of Warcraft. Świat Sylvanas przyłączony zostanie do serwerów Auchindoun, Dunemaul oraz Jaedenar. O kolejnych fuzjach dowiemy się w przyszłym tygodniu. W tym samym czasie Blizzard łączy również nieanglojęzyczne światy, ale nie mam pojęcia, czy Was to interesuje – jak mam o tym wspominać to dajcie znać.

Zobacz także

3 komentarzy