Konsolowa TERA przetestowana przez 2 miliony graczy

Interior

En Masse Entertainment poinformowało, że TERA Online na PlayStation 4 oraz Xbox One radzi sobie bardzo pomyślnie. Miesiąc temu ten MMORPG wystartował i w tym czasie przez serwery gry przewinęło się ponad 2 miliony graczy.

To tylko dowodzi, jakie zapotrzebowanie jest na MMORPG-i na konsolach. Z drugiej strony, akurat TERA ze swoim systemem walki wydaje się idealnym tytułem na sprzęt Sony oraz Microsoftu. Posiadacze PlayStation mogą cieszyć się podwójnie, bowiem z powodu tego kamienia milowego, En Masse Entertainment przygotowało dla nich niespodziankę.

Członkowie PlayStation Plus otrzymają w prezencie TERA PS Plus Pack w ramach ekskluzywnej promocji. Paczka może zostać odebrana od 15 maja do 12 czerwca. Co zawiera?

  • Shadowmare: widmowy koń, pełniący rolę wierzchowca w grze
  • Blue Baseball Cap: unikalna część akcesoriów na głowę, czyli niebieska czapka bejsbolowa
  • 15 dni TERA Elite Status: przez 15 dni podwójny przyrost punktów XP, podwojona ilośc złota z misji i potworów, funkcja fast travel, codziennie gift boxy oraz inne łakocie

Trzeba przyznać, że to całkiem ciekawa promocja. Jeśli ktoś i tak opłaca PlayStation Plus to zdecydowanie niczego na tym nie traci.

A Wy testowaliście TERA Online na konsolach? Jak wrażenia?

Zobacz także

8 komentarzy