Król Mantykor przybywa dziś do SMITE. Nowa grywalna postać

Dodany przez guru ponad rok temu
0 1111
Król Mantykor przybywa dziś do SMITE. Nowa grywalna postać

Nie tylko MU Origin 3 powiększa się o nową grywalną postać. To samo możemy powiedzieć o SMITE i dzisiejszej aktualizacji.

Martichoras (Król Mantykor) staje się grywalnym herosem/czempionem w trzeciej najlepszej (i najpopularniejszej) MOBA na świecie.

Warto dodać, że Król Mantykor został po raz pierwszy zapowiedziany w 2016 roku podczas Prima Aprilis. Potem pełni rolę mema, aż w końcu Hi-Rez Studios zlitowało się nad społecznością i stworzyło pełnoprawnego bohatera.

Martichoras jest pierwszą odnotowaną w historii mantykorą i reprezentuje wszystkich przedstawicieli tego gatunku. Jako najstarszy z gatunku jest też najpotężniejszy i najbardziej szanowany. Jest królem wśród tych przerażających bestii i pragnie zemścić się na bogach, którzy tak długo traktowali go, jak zwykłe zwierzę.

TUTAJ możecie poczytać o jego umiejętnościach (po polsku). Zdradzimy jednak, że Martichoras będzie damage dealerem wykorzystującym trucizny.

Szczególnie interesująco wygląda jednak jego Ultimate. Martichoras zyskuje tymczasową nieśmiertelność, wznosi się w powietrze i atakuje wrogów toksycznymi bombami.

Wszystko zobaczycie na poniższym zwiastunie.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube