Księżycowy Nowy Rok zapanował w Hearthstone

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
0 1044
Księżycowy Nowy Rok zapanował w Hearthstone

Księżycowy Nowy Rok zawita w Karczmie już dzisiaj, 2 lutego! Świętujcie, biorąc udział w specjalnej Karczemnej bójce, wykonajcie legendarny cykl zadań, zdobądźcie tematyczne elementy ozdobne i wiele więcej.

Po pierwsze koniecznie sprawdźcie, czy udało wam się już odebrać darmowy rewers Tańczący lew! Niech posłuży jako szczęśliwy talizman w rozgrywkach podczas Księżycowego Nowego Roku. Rewers Tańczący lew został zaprojektowany przez gracza Xi Luo, zwycięzcę konkursu na rewers Hearthstone zorganizowanego dla fanów w Chinach.

Karczemna bójka: Księżycowe Błogosławieństwo powróci już dzisiaj. W tej okolicznościowej zabawie gracze wybierają klasę i otrzymują losową talię. Następnie należy wybrać błogosławieństwo jednego z zodiakalnych zwierząt, które na czas rozgrywki użyczy wam swojej mocy.

Poza tym dostępny jest legendarny cykl zadań składający się z trzech etapów w dniach 2–16 lutego. Otrzymacie za niego 1 pakiet z Zahartowanych przez Pustkowia, 1 pakiet ze Zjednoczonych w Wichrogrodzie, 3 pakiety z Rozbitych w Dolinie Alterak oraz 1 złoty pakiet z Rozbitych w Dolinie Alterak!

Te obchody Księżycowego Nowego Roku przynoszą więcej elementów ozdobnych niż kiedykolwiek. Nie wiem czy chwalenie się większą monetyzacją gry to dobra rzecz, ale przestałem się dziwić Blizzardowi. Do wyboru macie 3 zestawy skórek bohaterów do meczów rankingowych, zestaw nowych skórek bohaterów do Ustawki, nowego barmana do tego trybu i powracającą ulubienicę graczy – Valeerę Diaochan wraz z nowym rewersem i dodatkowymi kwestiami.

Obchody Księżycowego Nowego Roku w Hearthstone potrwają do 16 lutego.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube