Kto pierwszy wbije max level w WoW Classic?

490099 original

Pewnie nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale na serwerach klasycznego World of Warcraft trwa właśnie ostra batalia o to, kto pierwszy na świecie wbije maksymalny poziom doświadczenia w grze. 

W WoW Classic został on wyznaczony na 60 lvl. 

Nie jest to proste zadanie. Expienie w WoW Classic nie przebiega tak szybko jak w nowoczesnych tytułach, gdzie level cap wbija się w kilkanaście godzin.

Klasycznej wersji nie ma też sensu porównywać do World of Warcraft Battle For Azeroth. Chociaż w tym wypadku trzeba mówić o paradoksie, bo 120 lvl osiąga się szybciej niż 60 lvl w Classic:)


Wróćmy jednak do tematu. Gildia „Method” (najlepsza gildia WoW-a w historii, której nie trzeba nikomu przedstawiać) oraz kilka stron powiązanych z World of Warcaft, prowadzą relacje (#1, #2) na żywo z tego wyścigu. 

Na obecną chwilę liderem jest 22-letni Maltańczyk „Jokerd” z europejskiego serwera „Mograime”, który powoli zbliża się do 51 lvl. Przed paroma minutami wbił 51 lvl!

Jego zmagania cały czas możecie śledzić na Twitchu (od premiery WoW Classic praktycznie nie spał), gdzie ogląda go ponad 14 tys. osób. 

Oglądaj użytkownika JokerdTV na żywo na www.twitch.tv

Za plecami ma jednak grupę wyjadaczy (również z gildii Method), więc naprawdę nie wiadomo, czy dowiezie zwycięstwo do końca. Pod koniec tygodnia powinno być już wszystko jasne. 

Zobacz także

14 komentarzy