Kto wygrał Bitwę o New World w Europie? Drużyny zaprojektują nowe bronie!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
10 5829
Kto wygrał Bitwę o New World w Europie? Drużyny zaprojektują nowe bronie!

Beta New World zakończona, premiera gry przesunięta, ale Amazon nie zamierza milczeć na temat swojego MMORPG-a. Pora bowiem podsumować Bitwę o New World, czyli specjalne wydarzenie w ramach którego streamerzy prowadzili swoje frakcje do boju.

„To wydarzenie umożliwiło przetestowanie New World pod kątem kluczowych elementów ogólnego wrażenia z gry, w tym naszych serwerów, danych i analityki. W trakcie testowania napotkaliśmy kilka błędów. Część z nich już została rozwiązana, a niektóre wciąż pozostały w odniesieniu do raportowania rankingu Bitwy o New World. W uznaniu tego niesamowitego wysiłku oraz w świetle problemów ze śledzeniem rankingu, zdecydowaliśmy się przyznać nagrody wszystkim zespołom za to wydarzenie.”

Każdy uczestnik Bitwy o New World otrzyma 100 kopii gry New World Standard Edition, które będzie mógł rozdać w swojej społeczności w dniu premiery. Każda drużyna będzie mieć również możliwość współpracy z zespołem programistów New World, aby stworzyć nową broń, która będzie istnieć w Aeternum świadcząc o jej udziale w tej epickiej batalii.

Przez 7 dni po premierze New World każdy uczestnik Bitwy o New World otrzyma także dostęp do unikatowych dropów na Twitchu na swoim kanale. Zajrzyjcie na ich kanały w dniu premiery, aby otrzymać zestaw skórek pnączowych broni. Pełną listę uczestników, którzy będą mieli dostęp do skórek pnączowej broni oraz łącza do ich kanałów na Twitchu znajdziecie na stronie rankingu Bitwy o New World.

A kto wygrał Bitwę o New World? W Europie dominował Syndykat, na drugim miejscu znajdowało się Przymierze, a Maruderzy byli gdzieś na szarym końcu. Jeśli chodzi o Stany Zjednoczone to pierwsze miejsce należało również do Syndykatu, za to dwa ostatnie zamieniły się kolejnością – Maruderzy byli drudzy, a Przymierze trzecie. Różnica punktowa między nimi była jednak niewielka, porównując do Europy.

Którą frakcję Wy reprezentowaliście podczas bety New World?

P.S. Obrazek główny zajumałem od BabaGra.pl


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube