Kto z Was jest lepszym graczem New World? Amazon testuje rankingi

Dodany przez PefriX ponad rok temu
7 1620
Kto z Was jest lepszym graczem New World? Amazon testuje rankingi

Rywalizacja to jeden z elementów napędzających niektórych graczy. W końcu możliwość udowodnienia, że jest się lepszym od innych, to faktycznie rzecz kusząca. I nie chodzi tylko o pompowanie swojego ego, ale również o zobaczenie efektów własnych starań. A co jest lepszym dowodem niż bycie numerem jeden?

Dlatego na serwerach testowych New World (PTR) testowane są obecnie tablice rankingi (leaderboards). Poprzez rankingi gracze, kompanie i frakcje mogą zdobywać uznanie w następujących kategoriach:

  • Zmutowane ekspedycje
  • Wojna frakcji
  • w PvE
  • w PvP
  • Profesje

Każda kategoria ma swoje podkategorie. Na przykład wojna frakcji obejmuje wynik kontroli nad terytorium. W przypadku zajęcia czołowego miejsca w dowolnym rankingu tygodnia, miesiąca lub kwartału, gracze mogą zdobyć ekskluzywne skórki i tytuły. Warto przy tym zaznaczy, że w PTR nie można zdobyć żadnych nagród.

Ekran rankingów jest dostępny poprzez pasek nawigacyjny w menu pod trybami gry. Po otwarciu zakładki z rankingami można się sprawdzić na tle konkurencji. Ciekawe, czy taka zabawa o bycie TOP1 w New World przyciągnie szersze grono graczy.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube