Która z tych "wakacyjnych" gier interesuje was najbardziej?

Dodany przez guru około 7 lat temu
5 6025
Która z tych "wakacyjnych" gier interesuje was najbardziej?

Wyjaśniło się, w jaki z tytułów wychodzących w wakacje (będzie ich naprawdę sporo), zamierzają grać nasi użytkownicy. Pierwsze miejsce – bez zaskoczenia – powędrowało do…

Path of Exile: The Fall of Oriath, który zebrał niemal 1/3 wszystkich głosów (29%). Czyli wam również udzielił się hype na nową wersję PoE. To akurat nic dziwnego, niecodzienne dostaje się dodatek z sześcioma nowymi aktami:)

Drugą najbardziej wyczekiwaną premierą jest Albion Online (12%). Trzecie miejsce w ankiecie należy – ex aequo – do Dark and Light oraz MU Legend. Obie produkcje zebrały po 11% głosów, co również jest niezłym wynikiem. Procent mniej czeka na świetnie zapowiadające się Dauntless, z kolei „tylko” 7% naszych użytkowników poświeci się (lub już poświęciło) na granie w nowe rozszerzenie do Final Fantasy XIV. Stawkę zamykają LawBreakers i Master X Master, które niespecjalnie cieszą się uznaniem wśród naszych czytelników (po 2% głosów).

Koniecznie musimy też wspomnieć o 16% z was, którzy wakacyjny okres zamierzają spędzić na innych zajęciach niż „granie w gry”. Wasze prawo, ale nie żałujcie później swojej decyzji. Między końcem czerwca a końcem sierpnia otrzymamy kilkanaście ciekawych tytułów ze światka MMO lub MMORPG (10 gier MMO, które musicie zagrać w te wakacje!). Tak obfitującego w premiery "sezonu ogórkowego" nie mieliśmy od pięciu lat. 

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety. 


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube