Ktoś ukończył najtrudniejsze wyzwanie w Diablo 4

Dodany przez guru 5 miesięcy temu
13 9765
Ktoś ukończył najtrudniejsze wyzwanie w Diablo 4

Ten “ktoś” to chiński gracz o pseudonimie “Xingluoah”, który ukończył – jako pierwszy na świecie – Abattoir of Zir (Rzeźnię Zira) na maksymalnym 25 poziomie (tierze).

Rzeźnia Zira została wprowadzona w ubiegłym tygodniu jako nowa aktywność sezonowa (skopiowana z Diablo 3 – Głębokie Szczeliny), ale równocześnie jako najtrudniejsza i najbardziej hardkorowa część całego Diablo 4.

Już sam Tier 1 Rzeźni jest porównywalny do poziomu trudności Podziemi Koszmarów poziomu 100. Samo to sprawia, że jest opcja dedykowana dla graczy z max levelem, którzy posiadają najlepszy sprzęt i dogłębnie rozumieją mechanikę (i tajniki) D4.

(w tym miejscu znajdziecie oryginalny klip - niestety znajduje się na chińskiej stronie i jest dostępny w niskisej jakości)

Osiągnięcie Tier 25 da Rzeźni Zira wymagało od Chińczyka specjalnych przygotowań. Najpierw starał się wyexpić nowy legendarny glif “Tears of Blood” do poziomu 140, potem czekał na odpowiedni (losowy) układ dungeonów… oraz wykorzystanie (tak się mówi) exploitu.

W skrócie, exploit wykorzystuje błąd Legendarnego Aspektu, który umożliwiał graczom sklonowanie silniejszego zduplikowanego efektu Aspektu na pojedynczy element wyposażenia poprzez zamianę ich, zwiększając w ten sposób ich efekty znacznie bardziej, niż normalnie pozwalałaby na to gra.

Na pewno pomógł też fakt, że już kilka dni po wprowadzeniu Rzeźni Blizzard wprowadził patche z nerfem tutejszych potworków (pisaliśmy o tym TUTAJ). 

Doświadczeni gracze D4 zwracają też uwagę, że Barbarzyńca – ze względu na zdolności ofensywne i defensywne – jest prawdopodobnie jedyną klasą, która jest w stanie przetrwać najwyższe poziomy Rzeźni.

 


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube