Kultowy Lineage 2 niedługo będzie pełnoletni! Świętujemy 18. urodziny!

Dodany przez PefriX 5 miesięcy temu
6 2147
Kultowy Lineage 2 niedługo będzie pełnoletni! Świętujemy 18. urodziny!

Ach, Lineage 2. Sporo czytelników portalu ma z tym tytułem wiele ciepłych wspomnień. Dla części z Was był to jeden z pierwszych MMORPG-ów, a dla sporej ilości najlepsza  i do tej pory niedościgniona produkcja. Niemniej coś się po drodze zepsuła i złota era Lineage 2 minęła. Produkcja ta jest tak leciwa, jak World of Warcraft, a jednak nie znajduje się w tym samym miejscu, co dzieło Blizzarda. A szkoda, bowiem tytuł od NCsoftu miał wcale niemało fanów.

Co zatem deweloperzy przygotowali z okazji osiągnięcia pełnoletności przez Lineage 2? Specjalny festiwal pełen rozmaitych wydarzeń, który dostępny będzie w trzech wersjach gry: Lineage 2, Lineage 2 Aden oraz Lineage 2 Classic. Imprezowanie już się rozpoczęło i potrwa do 18 maja, więc życzę wszystkim udanego świętowania. O ile gracie jeszcze w Lineage 2 oczywiście. Ewentualnie, o ile gracie w Lineage 2 u NCsoft ;)

“Welcome to the 18th Anniversary Events! This year, we will be holding the 18th Anniversary events from April 20 until maintenance on May 18. Events include Appreciation Events, Black Coupon Events, an event Raid, Dancing Cats, Festival Events, and more! We’ll also be having a special GM event where you can meet up with members of the Game Team and receive a special buff! When the celebration concludes on May 18, all event-related items and effects will be deleted during maintenance.”

Opis wszystkich atrakcji przygotowanych dla graczy znajdziecie tutaj. Generalnie do zdobycia jest mnóstwo łakoci oraz bonusów, więc z pewnością obłowicie się podczas świętowania.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube