Last Epoch startuje o godzinie 18:00. Wielki konkurent Path of Exile i Diablo 4

Dodany przez guru 3 miesiące temu
77 6874
Last Epoch startuje o godzinie 18:00. Wielki konkurent Path of Exile i Diablo 4

Punktualnie (miejmy nadzieję) o godzinie 18:00 czasu polskiego nastąpi oficjalna premiera Last Epoch – nowego sieciowego hack’n’slasha (ARPG), który już teraz wywołuje spory hype i który ma ogromną szansę, a co najważniejsze ogromny potencjał, aby zgarnąć sporą część tortu dla siebie i ukraść graczy Path of Exile oraz Diablo 4.

Last Epoch to produkt Buy-To-Play, choć nie kosztuje 300-400 zł jak Diablo 4, ale “tylko” 160 zł (na necie można znaleźć klucze za jeszcze mniej). Taki model biznesowy gwarantuje, że Last Epoch nie będzie P2W, a wszelkie mikrotransakcje będą czysto kosmetyczne.

Ponadto Last Epoch posiada cząstkową (ale jednak) polską wersję językową. 

Oficjalna strona gry

Strona gry na Steamie

No dobra, a co w Last Epoch takiego wyjątkowego, że interesują się nim weterani hack’n’slash, wielcy streamerzy, a także – patrząc na wyświetlenia i ilość komentarzy poprzednich newsów – także nasi czytelnicy?!

Last Epoch łączy w sobie najlepsze elementy PoE, Diablo 2, Diablo 3 czy Diablo 4, dodając także sporo swoich rewolucyjnych elementów (między innymi model handlu, który zadowoli solo graczy i graczy MMO). "Last Epoch to idealny balans "pomiędzy" PoE i D4, ale bez wad D4". 

Największe wrażenie robi jednak ilość klas (z klasami mistrzowskimi) wraz z rozbudowanym rozwojem budowania postaci, gdzie mamy 120 drzewek zdolności oraz możliwość “kombinowania” z umiejętnościami. 

Sporo osób chwali również system rzemiosła, ogromną różnorodność przedmiotów oraz angażujący i teoretycznie nieskończony end-game. Od wersji 1.0 będziemy mieć też dostęp do Tabel Rankingowych czy loot-filterów (chociaż one istniały już wcześniej), czyli coś, co Diablo 4 nie ma do tej chwili. 

No to co? Widzimy się wieczorem na serwerach?


77 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube