Last Oasis otrzymało Panda Walkera oraz nową mapę

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
1 1898

Guru ostatnio pisał Wam o kiepskiej kondycji Last Oasis. Twórcy jednak nie poddają się i może nie rozwiązali jeszcze głównym problemów produkcji, tak wypełniają ją kolejną zawartością. Tym razem dostaliśmy Panda Walkera oraz nową mapę.

W czym specjalizuje się Panda Walker? W przenoszeniu innych machin i ma na to aż pięć, wolnych slotów. Wspomniany Walker jest już od jakiegoś czasu w Last Oasis, ale news o nim mi uciekł, więc wspominam o nim przy okazji. Machina ta ma sporo miejsca na pokładzie, więc można budować na niej dowolne struktury, czy urządzenia obronne.

Główną atrakcją (i zdecydowanie bardziej aktualną) jest nowa mapa. Volcanyon, jak nazwa sugeruje, łączy ze sobą wulkaniczny biom z kanionami, tworząc tym samym coś unikalnego. Cóż poza tym? Zapowiedziano, że wipe wciąż jest planowany, ale raczej nie odbędzie się w październiku.

Poinformowano również, że Last Oasis doczeka się wersji beta branch, czyli formy serwera testowego. Tak, mamy Early Access, ale gra będzie miała swoją własną betę. Wygląda zatem na to, że na etapie produkcyjnym, Early Access znajduje się gdzieś pomiędzy alfą, a betą, omawiana produkcja z kolei zbliża się ku becie. Nie potrafię ocenić, czy to dobra wiadomość…


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube