League of Legends faktycznie wprowadza pety do dżungli, które dają bonusy!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
6 3646
League of Legends faktycznie wprowadza pety do dżungli, które dają bonusy!

Od dzisiaj Riot Games zacznie wprowadzać Przedsezon 2023 na serwer testowy League of Legends! Deweloperzy udostępniają Przedsezon w tym roku dość wcześnie, aby dać sobie dość czasu na wypróbowanie zmian i zebranie opinii, więc koniecznie zagrajcie na serwerze testowym, bo jest co testować! Poważnie, jest tego naprawdę sporo.

W tym przedsezonie Chemtechowa Smoczyca wróci z zupełnie nowym wzmocnieniem i nową duszą! Zabicie Chemtechowej Smoczycy obdarzy Was tym razem niewielką ilością nieustępliwości i zdrowia/wytrzymałości tarczy. Chemtechowa Dusza zapewni dodatkowe obrażenia, gdy zdrowie spadnie poniżej określonej wartości.

Razem z pojawieniem się Chemtechowej Smoczycy na Summoner’s Rift zajdą zmiany w wyglądzie inspirowane chemtechem wykorzystujące zauńskie chemikalia i zmutowane rośliny dżungli o udoskonalonych efektach. Teraz pora na najważniejsze, czyli zwierzaki w dżungli.

Dżungla to niebezpieczne miejsce i nieroztropnie jest zapuszczać się tam w pojedynkę, więc sprawcie sobie zwierzątka do dżungli, kupując je w sklepie w grze jako jajka! Zwierzątka będą dostawać „przysmaki” za zabijane przez Was potwory oraz w wyniku upływu czasu gry i przechodzić dzięki temu przeobrażenie. Gdy przejdą przemianę, zapewnią swoim właścicielom wzmacniające awatary, które dają różne umiejętności.

  • Noxiański Rudzielec: Zapewnia spowolnienie i dodatkowe obrażenia.
  • Ixamandra Ixtali: Zapewnia tarczę zależną od zdrowia dżunglera. Tarcza daje dodatkową odporność na spowolnienia i nieustępliwość, gdy zostanie zniszczona.
  • Ioniański Chmuroskoczek: Zapewnia dodatkową prędkość ruchu.

Dodane zostaną również wskaźniki zasięgu odciągania, które pokazują, na ile można się zbliżyć do obozów, zanim zareagują.  Kolejny dodatek, który pomoże „oswoić” dżunglę, to rekomendacje obierania ścieżek dla każdego bohatera. Te pierwsze ścieżki do oczyszczenia zostały wybrane na bazie danych pobranych od najbardziej uzdolnionych dżunglerów na świecie grających bohaterami, dla których mają najwyższą maestrię.

Riot Games aktualizuje również koło sygnałów, aby dawało więcej opcji do komunikacji. Pojawi się również nowa funkcja głosowania, która będzie pojawiać się w przypadku oznaczenia celów i działać podobnie do głosowania o poddanie się. Teraz wszyscy gracze mogą głosować i wypowiedzieć się, czy chcą, czy też nie chcą, atakować dany cel.

Nie zabraknie oczywiście szeregu innych zmian czy ulepszeń, ale o tym konkretnie i obszernie poczytacie w tym miejscu.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube