League of Legends i jego pochodne również świętują miesiąc LGBTQIA+

Dodany przez PefriX około rok temu
36 1639
League of Legends i jego pochodne również świętują miesiąc LGBTQIA+

Riot Games nie zaskoczyło i również przyłączyło się do Pride Month. W tym roku wraz ze społecznością będą świętować Równość przy pomocy grafik ze wszystkich gier, spod pędzla utalentowanych artystów LGBTQIA+ (lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i/lub kwestionujące, interpłciowe, aseksualne i plus) na riotgames.com i w kanałach społecznościowych. Oczywiście ichnie gry również otrzymają dedykowane atrakcje.

Do League of Legends zawitają dwie nowe emotki. Riot przywraca również zeszłoroczne emotki Równości — Wspólników w Zbrodni, Zaakceptowano! i Równość 2022. Zastąpcie swoje animacje Obrony Terytorialnej kolorowymi, równie dumnymi animacjami, wybierając którąkolwiek z powiązanych ikon Pingu dostępnych już za 1 Niebieską Esencję sztuka.

Emotki Równości 2023 możecie odblokować za pośrednictwem misji, które pojawiły się w kliencie 1 czerwca. Emotki Równości z ubiegłych lat mogą zostać zakupione za 1 Niebieską Esencję w sklepie — są w esencji darmowe. Na wykonanie misji macie czas do 22 czerwca.

W Legends of Runeterra oznacza to, że nowa emotka (Równość Nami) przypłynie na fali razem z niektórymi powracającymi klasykami Równości: emotką Równości Tyari Wędrowca, emotką Równości Twisted Fate’a, emotką Równości Poro oraz 8 ikonami Równości Poro. Możecie odebrać Zestaw Równości w sklepie za 0 monet, dopóki nie opuści sklepu 28 czerwca.

Wybuchy Równości powracają do Teamfight Tactics wraz z nową emotką. Emotki Równości są dostępne przez misję Wsparcie Taktyków, która wychodzi z patchem 13.11. Wystarczy rozegrać 2 gry w TFT (w kolejce standardowej) lub raz zagrać w trybie Double Up! Pamiętajcie, żeby to zrobić przed 30 czerwca!

Wild Rift z kolei otrzyma dwie nowe ikony oraz nową emotkę Gravesa, która dostępna będzie wraz ze wszystkimi ubiegłymi ikonami i emotkami. Równość wkradła się na urządzenia przenośne 31 maja i pozostanie na nich do 29 czerwca, oferując dwie misje, które pozwolą okazać swoje wsparcie. Wszystkie szczegóły szczegółowo omówiono tutaj.


36 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube