League of Legends MMO - czy obecni czempioni będą bossami w grze?

Dodany przez guru 5 miesięcy temu
26 5142
League of Legends MMO - czy obecni czempioni będą bossami w grze?

League of Legends MMO to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany tytuł Massively Multiplayer Online na świecie… a jednocześnie gra, która może się okazać słynnym “pogromcą WoW-a” i zdominować nasz gatunek dla dłuuugie lata.

Niestety, Riot Games nie podzielił się dotąd żadnymi materiałami z LoL-a MMO. Tak naprawdę wiemy tylko, że gra powstaje… i nic poza tym.

Jedynie tylko szef projektu, Greg “Ghostcrawler” Street, raz na jakiś dzieli się jakimiś szczegółami na Twitterze. Tak jak teraz…

“Ghostcrawler” został zapytany o to - czy bossami w rajdach lub dungeonach będą bohaterowie League of Legends?

Pytanie:

Zastanawiam się, czy bossowie lochów mogą/będą jakimikolwiek znanymi nam bohaterami? Ciągle wyobrażam sobie, jak zmagam się z olbrzymem Cho'Gath?

Odpowiedź:

Chcemy traktować mistrzów z dużym szacunkiem. Nie mówię, że nigdy nie będziesz walczył z żadnym z nich, ale nie będziemy się do nich zwracać za każdym razem, gdy brakuje nam pomysłów na szefa.

I tak, i nie. Riot Games nie wyklucza takiego zabiegu, ale w pierwszej kolejności producenci mają bazować na własnej inwencji twórczej.

***

Kiedy możemy się spodziewać premiery League of Legends MMO? Najwcześniej w 2024 roku.

Wszystko będzie jednak zależeć od długości testów. Raczej nie możemy liczyć na powtórkę z Valoranta, który został wydany trzy miesiące po swojej zapowiedzi.


26 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube