League of Legends organizuje wirtualny koncert własnego zespołu - Pentakill

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
2 2964

Fani League of Legends nie będą zaskoczeni informacją, że Pentakill powraca. Riot Games postanowiło pozwolić nieco odetchnąć K/DA i k-popowej muzyce, wracając równocześnie do korzeni. Pentakill to bowiem ich pierwszy zespół z League of Legends, w dodatku oferujący znacznie odmienną muzykę – heavy metal.

Pentakill wypuściło już w sumie dwa albumy muzyczne, więc najwyższa pora na trzeci o nazwie Lost Chapter. Będzie on o tyle wyjątkowy, że poza dedykowanym pakietem skórek dla bohaterów z zespołu, Riot zdecydowało się zaaranżować całe, interaktywne wydarzenie. Będzie to wirtualny koncert podczas którego przesłuchamy wszystkie nowe utwory Pentakill, a także wpłyniemy na przebieg imprezy.

Riot zapowiada, że będzie to unikalna atrakcja. Chcą zorganizować interaktywną premierę nowej płyty wirtualnym koncertem, jakiego jeszcze nie było. Wydarzenie zaplanowane zostało na 8 września i wystartuje w okolicach 22:00. Zainteresowanych uczestnictwem zapraszam tutaj, bowiem zabawa NIE ODBĘDZIE się w League of Legends, ale na platformie Wave. Koncert potrwać ma godzinę z trzydziestominutowym show otwierającym imprezę.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube