League of Legends planuje wprowadzić wyzwania oraz zmniejszyć „snowball”

Lol patch notes 11 4

Riot Games szykuje się do kolejnych, sporych zmian w League of Legends. Wszystko w ramach przedsezonowej aktualizacji. Deweloperzy dopiero zapowiadają potencjalne nowości, które trafią do ich gry MOBA i trzeba przyznać, że zapowiadają się ciekawie.

Jedna z nowości będą wyzwania. Dzięki systemowi wyzwań gracz będzie nagradzany za wszystkie wyjątkowe i ponoć zabawne cele, które osiągnie podczas gry. Zaprojektowano system, który analizuje szerokie spektrum wyczynów w League of Legends, więc każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego, o co warto się starać i co warto świętować ― niezależnie od stylu gry.

Nie bardzo interesuje was ranking, ale uwielbiacie kolekcjonować skórki i bohaterów? Jesteście świetni w zabijaniu stworów, ale zabójstwa bohaterów zostawiacie współgraczom? A może jesteście znani z unikania mierzonych superumiejętności? Wyzwania pozwolą wam na personalizację i pokazanie swojego stylu gry.

To z kolei zostanie uzupełnione o większą personalizację profilu. Obejmuje to bowiem chwalenie się swoimi osiągnięciami w ramach konkretnych wyzwań za pomocą konkretnych środków w grze i poza grą, czyli elementów takich jak tytuły, żetony i rangi. Oraz ogólną punktację wszystkich podejmowanych wyzwań w formie kategoryzowanych kryształów postępu.

Ten system — chociaż może wydawać się podobny do Patronów — ma wspierać inne systemy i współdziałać z nimi. W tym poszerzonym podejściu zestaw elementów podkreślających specyficzne umiejętności związane z bohaterami, takie jak maestria bohaterów i Patronowie, wciąż będzie ważną częścią zabawy.

Cóż poza tym? Riot Games będzie grzebał przy smokach w League of Legends, standardowo przedmioty doczekają się zmian razem z runami. Firma zastanawia się również w jaki sposób zmniejszyć „snowball”. Nie chcą redukować przewagi drużyny wygrywającej, ale chcą dać szansę na odbicie się od dna zespołowi, który radzi sobie gorzej.

Zobacz także

7 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz