League of Legends Wild Rift powinno trafić do Europy w grudniu

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
1 3634
League of Legends Wild Rift powinno trafić do Europy w grudniu

League of Legends: Wild Rift zmierza do swojej pierwszej regionalnej otwartej bety! Wszyscy gracze biorący obecnie udział w regionalnej zamkniętej becie uzyskają pełny dostęp do gry od 27 października. Niestety, nie dotyczy to Polski, czy w ogóle Europy.

Na ten moment do mobilnej wariacji na temat League of Legends otrzymają dostęp wszyscy gracze z Indonezji, Japonii, Malezji, Filip, Singapuru, Korei Południowej oraz Tajlandii. Do tego dojdzie również Brunei, Kambodża, Laosu, Mjanma oraz Timor Wschodni. Kiedy zatem Europa oraz reszta świata?

Riot Games podaje, że na początku grudnia planuje uruchomienie usługi w Europie, Bliskim Wschodzie, Ameryce Północnej, Oceanii, Rosji, Tajwanie, Turcji oraz Wietnamie. Będzie to otwarta beta, więc każdy zainteresowany będzie mógł pograć w League of Legends: Wild Rift. Wiosną 2021 roku gra powinna być dostępna w większości regionów obu Ameryk.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, czy będzie możliwość korzystania z emulatorów, czy gra zostanie odpowiednio zablokowana. Dodatkowo Riot Games zastrzega sobie prawo do zmiany terminów dostępu do League of Legends: Wild Rift, więc na otwarcie gry na Europę w grudniu trzeba patrzeć przez palce.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube