League of Legends z nowym sklepikiem i mitycznymi przedmiotami

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
6 3285
League of Legends z nowym sklepikiem i mitycznymi przedmiotami

Riot Games udostępniło w League of Legends aktualizację przedsezonową 10.23, która wprowadza ogromny pakiet nowości do tej gry MOBA. Na liście znalazł się zaktualizowany sklep z przedmiotami, dodano mityczne przedmioty, a do tego namieszano w dżungli.

Pierwszą, zauważalną nowością jest zaktualizowany sklep z przedmiotami. Twórcy deklarują, że chcieli stworzyć przejrzyste, oparte na danych, doświadczenie zapewniane przez korzystanie z systemu polecanych przedmiotów. Pragnęli usprawnić działanie widoku wszystkich przedmiotów, zachować możliwość korzystania i importowania zestawów przedmiotów oraz zaktualizować wygląd sklepu, by pasował do rozwijającej się estetyki League of Legends. Czy im się to udało?

Z jednej strony z pewnością jest inaczej, ale reakcja społeczności jest mieszana. Możemy zatem spodziewać się, że Riot Games dalej będzie aktualizowało sklepik, aby lepiej spełniał swoje funkcje. Przykładowo, zakładka z polecanymi przedmiotami wyświetla teraz przedmioty odpowiednie dla waszych bohaterów — bierze przy tym pod uwagę posiadane przedmioty, waszych rywali i rozwój gry. Ma ona na celu zapewnienie szybkiego sposobu na zrozumienie tego, co czeka was w nadchodzącej podróży w wersji ultra.

Pojawiły się również panele szybkiego dostępu, które sprawiają, że bardzo szybko i łatwo możecie wyposażyć się w często kupowane przedmioty, takie jak mikstury, eliksiry, totemy czy buty. To jednak nie wszystko! W ramach nowości mamy również mityczne przedmioty.

Mityczne przedmioty to nowa, najwyższa kategoria przedmiotów, która stanie się podstawą waszych zestawów. Ich znaczące efekty będą kształtować wasz styl gry w każdym meczu. Możecie posiadać tylko jeden mityczny przedmiot, więc jego wybór (i efektów, które zapewnia) zależy od waszych aktualnych przeciwników oraz od stanu konkretnego meczu.

Wybrany mityczny przedmiot określa również resztę waszego zestawu, zarówno pod względem wyboru pozostałych przedmiotów, jak i mitycznych efektów biernych, które zapewniają dodatkowe statystyki innym waszym ukończonym przedmiotom (zwanym też legendarnymi przedmiotami). Mityczne przedmioty zasadniczo dają wam najbardziej złożone efekty i silnie wpływają na wasze style gry.

W ramach balansu w League of Legends pojawiły się również nowe, legendarne przedmioty, a także zaktualizowane stare, jak i przyśpieszono działanie niektórych umiejętności/efektów.

Pełną listę nowości oraz mitycznych przedmiotów znajdziecie tutaj.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube