Legends of Aria New Dawn wprowadzi w grudniu konta Free-to-Play (Freemium)

Image 1

Guru pisał Wam o tym, że Legends of Aria otrzyma specjalne konta Free-to-Play, które dadzą dostęp do niemal całej zawartości gry. Niemniej gracze będą musieli liczyć się z pewnymi ograniczeniami. Deweloperzy nie wdawali się w szczegóły na ten temat, ale teraz wiemy już, jak dokładnie będzie to wyglądało.

Aktualizacja New Dawn doda możliwość grania za darmo, ale trzeba będzie liczyć się z przymusem zakupienia Citizen’s Pass, jeśli będziemy chcieli zbudować dom, postawić własny sklep, odblokować ograniczenia w banku, czy grać na Serwerach Społeczności.

Do tego dochodzi brak możliwości dodawania przyjaciół, tworzenia gildii, zarabiania punktów lojalnościowych, czy brania udziału w licytacjach. Citizen’s Pass kosztować będzie niecałe 20 dolarów i  odblokuje nam pełne konto w grze. Ewentualnie gracze będą mogli opłacić subskrypcję.

Legends of Aria poza kontami F2P wzbogaci się również o kilka innych atrakcji. Powrócą The Wilderness, gdzie gracze będą mogli dać upust swojej rządzy krwi – pojawi się możliwość polowania na inne osoby oraz okradania ich z skill points, aby samemu zdobyć specjalne zwoje.

Klasa Warrior wzbogaciła się również o dziewięć nowych umiejętności oraz zasób Bloodlust. Do tego pojawiły się miasteczka, których częścią społeczności będziemy mogli zostać. Jako dobry obywatel otrzymamy dostęp do unikalnego sprzętu, dekoracji czy innych przedmiotów kosmetycznych. Poza tym będziemy mogli zostać częścią lokalnej Milicji.

Mimochodem wspomnę jeszcze o trzech, nowych World Bossach, ulepszeniach w profesjach, dodaniu Runebooks, Resource Missions, dodaniu możliwości okradania innych, czy wprowadzeniu Leagues of Celador.

To wszystko pojawi się w Legends of Aria już 5 grudnia. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


Za powyższy, nic nie wnoszący wpis odpowiada PefriX, czyli GurufiX.

Zobacz także

3 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz