Legends of Aria po raz kolejny zmienia swoje zasady PvP

Legends of aria

Legends of Aria przechodzi chyba kryzys dorastania. Deweloperzy odpowiedzialni za grę nie mogą bowiem zdecydować się, w jakim kierunku powinna ona pójść. Najpierw tytuł oferował w miarę otwarte PvP. Następnie je mocno ograniczono i skrócono, zmieniając pierwotne założenia rozgrywki. Niedawno informowano, że całość nieco zmodyfikują, aby walki między graczami miały sens, ale tylko, jeśli chodzi o potyczki między stronnictwami. Co teraz?

Teraz Legends of Aria dalej kombinuje. Eksperymentalny serwer gry otrzyma aktualizację, która po raz kolejny zmieni PvP. Przykładowo strefy Guard Protected ograniczone zostaną jedynie do Towns oraz Cities. Dodane zostaną długo- i krótkoterminowe liczniki morderstw.

Pojawiło się nowe oflagowanie, które oznaczać będzie kryminalistę. Do tego dodano wiele zagrożeń, związanych z zabijaniem innych graczy. Dla równowagi, pojawiły się dwa, nowe skille -  Stealing oraz Snooping. W skrócie oznacza to mniej więcej tyle, że „zabijanie” wraca do Legends of Aria, ale trzeba liczyć się z ryzykiem.

Deweloperzy tłumaczą, że powyższe zmiany podyktowane zostały chęcią utrzymania zdrowej populacji na serwerach. Przyznają, że poprzednie zmiany miały na celu sprawienie, aby Legends of Aria było bardziej przystępne. Liczyli tym samym, że gracze chętniej przybędą do ich produkcji. Rzeczywistość okazała się brutalna, dlatego wprowadzają kolejne zmiany.

Może tym razem na dobre? Kto wie…


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.

Zobacz także

0 komentarzy