Letni desant czeka na żołnierzy w War Thunder

1920x1080 summer marathon 2021 logo com ac55d968011cbd72dee8edcfd14e8f5f

Przygotujcie się do desantu! Zadanie godne najbardziej elitarnych wojowników w War Thunder! Wykonujcie rozkazy dowództwa i zdobywajcie wyjątkowe nagrody, takie jak maszyny specjalne i premium, a także emblematy oddziałów, dekoracje dla sił lądowych i floty. Wszystko w ramach specjalnego wydarzenia o nazwie Letni desant, które dostępne będzie 30 sierpnia. Powodzenia żołnierze!

Zbierajcie gwiazdki wykonując zadania w ramach wydarzenia. Im więcej gwiazdek - tym więcej nagród: maszyny premium i maszyny specjalne, specjalne oznaczenia z serii „Siły desantowe” oraz „Zaopatrzenie spadochroniarza”. Maszyny specjalne z Er V-VI i oznaczenia będą wydawane w formie kuponów. Maszyny premium z Er I-III, kamuflaże i dekoracje będą automatycznie aktywowane i przypisywane do konta. Za gwiazdy, można uzyskać 7 kuponów na oznaczenia „Siły desantowe”.

Aby zdobyć jedną gwiazdę musicie wykonać 3 dowolne zadania z 5 w losowych bitwach (w maszynach rangi III lub wyższej lub rangi II lub wyższej dla floty). Zadania nie będą się zmieniać i będą resetowane co 2 dni o 13:00. Zadania muszą być wykonane przy niszczeniu i pomocy w niszczeniu pojazdów kontrolowanych przez gracza, NIE przez SI. Warto o tym pamiętać.

Przegapione gwiazdy można kupić w oknie osiągnięć do 2 września 2021 roku. Nie pomylcie się przy wyborze pomiędzy grupą osiągnięć - pilotów, czołgistów i marynarzy. Nagrodami otrzymanymi w postaci kuponów będzie można handlować na rynku od 3 września 2021 roku. Czas, od którego będzie można handlować kuponem, można sprawdzić w grze w opisie kuponu. Możliwość handlowania każdym kuponem z osobna zależy od czasu jego otrzymania i nie zależy od kuponu maszyny. 

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz