Lineage 2 Aden wystartował. Nowa "casualowa" wersja gry

Dodany przez guru około rok temu
9 9799
Lineage 2 Aden wystartował. Nowa "casualowa" wersja gry

Znacie Lineage 2 Essence? Bo Lineage 2 Aden to właśnie taka gra.

Przebudowana wersja Lineage 2, która ma trafić pod gusta solowych-casualowych graczy, których (niestety albo stety) coraz więcej w gatunku MMORPG.

Lineage 2 Aden posiada dwie nowe klasy (Death Knight, Storm Blaster) oraz całą masę ułatwień, które pozwolą nam jak najszybciej i jak najprościej dotrzeć do end-game.

Jak to pisał PefriX w niedawnym newsie:

Zabawa skoncentruje się na rozgrywce dla samotnego gracza. Z tego powodu NCsoft podkręcił wszystkie trzydzieści sześć klas postaci, aby były samowystarczalne. Zapowiedziano również sześć nowych dungeonów na premierę. Zapewniono również, że praktycznie każdy aspekt gry będzie w zasięgu ręki (myszki) samotnych wilków.

Ta wersja gry zaoferuje również system petów z różnymi umiejętnościami oraz możliwością ewoluowania. Towarzysze wesprą nas w walce, a my w zamian będziemy mogli dać im dedykowany ekwipunek.

Oczywiście, NCsoft zapewnił, że osoby spragnione jeszcze szybszego expienia, przedmiotów, dodatkowych rzeczy, czy po prostu boosta, mogą skorzystać z L2 Coin lub NCoin. Item Shop Lineage 2 Aden będzie bowiem obszerny i wypełniony po brzegi różnymi wzmocnieniami. Pierwszą walutę wymienimy za Adenę lub nabędziemy od innych graczy. Druga waluta to rzecz premium, nabywana jedynie za realne pieniądze.

Teoretycznie Lineage 2 Aden jest skierowany do północnoamerykańskiej społeczności, ale brak blokady regionalnej powoduje, że zagrać może każdy użytkownik (również z Polski).

Start zaplanowano na 18:00 czasu polskiego. Wbijajcie TUTAJ.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube