Lineage 2 dostal "Salvation", a Lineage 2 Classic "Antharas"

L2

Niecodzienna sytuacja w europejskiej części Lineage 2. W ten sam dzień, w tych samych godzinach, otrzymaliśmy dwa dodatki. Jeden skierowany do L2 EU, a drugi do L2 Classic. 

Zacznijmy może od normalnej wersji gry, bo ta jest darmowa… i ta interesuje pewnie większą ilość osób. Mówimy przecież o jednym z najbardziej kultowych MMORPG w historii, który jest stawiany wyżej do World of Warcraft. 

Rozszerzenie „Salvation” wprowadziło nowy hunting zone – Shadow of Mother Tree, zmiany w klasach (niektóre umiejętności skasowano i zastąpiono nowymi), większy Clan Level, nowy rajd, dodano również 16 field bossów oraz zaimplementowano pewne zmiany w interfejsie i systemach PvP. 

4Game nie opublikowało żadnego patch-note’a, dlatego musimy wspomóc się notatkami z amerykańskiej/globalnej wersji gry. Tamtejszy Lineage 2 otrzyma nowy dodatek dopiero dzisiaj. 

Zagracie TUTAJ

Zostaje jeszcze aktualizacja w Lineage 2 Classic. Tutaj czeka nas potyczka z dawno niewidzianym bossem – „Antharas”, bo tak właśnie nazywa się nowe rozszerzenie. Na deser dostaniemy nowe isntancje oraz nowy hunting ground – Forgotten Island. 

W porównaniu do L2EU, klasyczna wersja Lineage 2 działa w systemie abonamentowym. Aby bawić się w starego „linejdża”, musimy opłacać comiesięczny haracz. 

Można to obejść, o ile macie zamiar czekać do 22 grudnia. Wtedy ruszy Darmowy Weekend z L2 Classic. 

Zapraszamy TUTAJ

Zobacz także

8 komentarzy