Loba Andrade niedługo trafi do Apex Legends wraz z questami

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
-1 1692

Wczoraj wspominałem, że do Apex Legends niedługo trafi nowa postać. Tym razem Respawn rzuciło nieco światła na nią, potwierdzając tym samym wszelakie plotki. Nową bohaterką będzie Loba Andrade, czyli dziewczynka, której ojca zabił Revenant. Sierota podrosła, stała się profesjonalną złodziejką i motywowana zemstą, pragnie dołączyć do rozgrywki.

Umiejętności Loby jeszcze nie znamy, ale spece od dataminingu zapewniają, że nowa legenda w Apex Legends będzie mogła teleportować się do rzucanego przez siebie przedmiotu (dysku). Poza tym podobno będzie mogła wykrywać i kraść pobliski loot, co zdecydowanie pasowałoby do jej „złodziejskiej otoczki” oraz mogłoby wyglądać ciekawie w samej zabawie.

Nowa postać trafi do Apex Legends 12 maja, czyli wraz ze startem 5. sezonu rozgrywek o nazwie Fortune's Favor. W jego ramach otrzymamy kolejnego battle passa, nowe wyzwania, ponad 100 nowych przedmiotów oraz questy. Respawn zapewnia, że questy nie będą wyzwaniami, które gracze już dobrze znają. Wiemy, że będą one związane z fabułą/historią Apex Legends oraz za ich wykonanie otrzymamy bardzo konkretne nagrody.

Co się zaś tyczy nowego sezonu, to system podziałów funkcjonuje jak należy. Dlatego pozostajemy przy 6 tygodniach gry rankingowej między resetami. Reset podobno daje motywację do gry, a dodanie nowej rangi również odebrane zostało pozytywnie. Zostaje również zmiana map w trakcie sezonu. Czy zatem możemy spodziewać się jakichś nowości?

Tak, otrzymamy możliwość powrotu do gry, czyli reconnect! Do tej pory, jeśli z jakiegoś powody wyrzuceni zostaliśmy z zabawy (np. Internet zrobił fikołka) to opuszczaliśmy drużynę i nie mogliśmy do niej wrócić. Respawn zapowiada, że w 5. sezonie rozgrywek w Apex Legends, funkcja ta wreszcie się pojawi. Nie wiadomo jeszcze jak to będzie do końca działało i jakie będą ograniczenia, ale jest postęp!


-1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube